Founders Beer Warszawa

Going Global

12 maja 2023, 18:00-00:00

Marzyciele i Rzemieślnicy
ul. Bracka 25/III

Wpadnij podyskutować!

Founders Beer Warszawa

Going Global

12 maja 2023
18:00-00:00

Marzyciele i Remieślnicy ul. Bracka 25/III

Wpadnij podyskutować!

IDEA

Founders Beer to nieformalne spotkanie przedsiębiorców, którzy mają zajawkę na rozwijanie swoich organizacji. Dzięki Founders Beer uzyskujesz możliwość nawiązania kontaktu z setką osób jednocześnie. Dbamy o to, aby na naszych wydarzeniach pojawiali się przedstawiciele branży startupowej, softwarehouse, agencji digital czy ecommerce. Naszym celem jest jak najlepsze łączenie kropek, dlatego oprócz prezentacji i panelu dyskusyjnego, wytwarzamy przestrzeń do networkingu.

ZOBACZ CO CIĘ CZEKA

12 maja 2023, 18:00-00:00

#1 PRELEKCJA W JĘZYKU ANGIELSKIM

Traffit on the CEE market
Pierwszą prelekcję w języku angielskim poprowadzi Mick Griffin, który przybliży działania Traffitu w krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Mick Griffin

Traffit

Chief Growth Officer at Traffit. A Polish recruitment ATS with customers in 15 different countries. Previously spent 15 years in SaaS in growth roles at Brand24 and GetResponse. Passionate about all things growth, and specialize in making big moves on small budgets.

#2 PRELEKCJA W JĘZYKU ANGIELSKIM

O AI writingu z GPT4 na wielu rynkach i małych zasobach - czyli jak robić content growth
Drugą prelekcję poprowadzi Tomek Winter poruszając temat AI writingu z GPT4 na wielu rynkach i małych zasobach, czyli jak robić content growth.

Tomek Winter

SEOwind

Podczas prelekcji Tomek poruszy tematy związane z:
CGO & Founder SEOwind. Swoją firmę zbudował od podstaw, docierając do klientów w ponad 85 krajach. Obecnie skupia się na nowym narzędziu SaaS, SEOwind, które wykorzystuje technologię AI do tworzenia treści zoptymalizowanych pod kątem SEO. Tomek posiada unikalną mieszankę wiedzy technicznej, analitycznego myślenia i kreatywnego podejścia do marketingu wzrostu.

#3 PRELEKCJA

Jak zbudować firmę usługową na rynku amerykańskim, tworząc kilkudziesięcioosobowy oddział call w Indiach
Trzecią prelekcję poprowadzą Bartosz oraz Maciej z Grupy Icea. Opowiedzą, jak zbudować z sukcesem firmę usługową na rynku amerykańskim.

Bartosz Wicijowski

Grupa iCEA

Maciej Nieradka

Grupa iCEA

Podczas prelekcji zostaną poruszone tematy:
Bartosz Wicijowski - Chief Sales Officer w iCEA Group Odpowiedzialny między innymi za ekspansję na rynki zagraniczne. Zaangażowany w rozwój działań iCEA Group na rynkach anglojęzycznych: US, Canada, UK, w oparciu także o własne struktury firmy budowane w Indiach. W 2022 roku spędził w Indiach ponad 2 miesiące, budując strukturę działań lead generation, obszar sales oraz uczestnicząc w otwarciu kolejnej placówki iCEA Group w Mumbaju.
Maciej Nieradka - VP of Strategy w iCEA Group. Inicjuje strategiczne projekty iCEA Group, poszukuje celów inwestycyjnych, przygotowuje plany i uruchamia działania związane z ekspansją na nowe rynki. Jego praca to tworzenie hipotez i ich weryfikacja. W przeszłości związany z kreowaniem strategii inwestycyjnej w jednym z największych holdingów mediowych w Europie, manager inwestycyjny w funduszu VC.

#4 PRELEKCJA

Jak zarządzać ceną usługi lub produktu na wielu rynkach - nie musisz mieć jednej stawki dla każdego kraju
Czwartą prelekcję poprowadzi Krzysztof Szyszkiewicz, który opowie, jak zarządzać ceną usługi lub produktu na wielu rynkach.

Krzysztof Szyszkiewicz

Valueships

Podczas prelekcji Krzysztof poruszy takie tematy jak:
Head of Delivery, Partner Valueships. Certyfikowany ekspert z zakresu zarządzania cenami, przychodami i marżą w spółkach B2B oraz e-commerce. Członek prestiżowego stowarzyszenia Professional Pricing Society. W Valueships odpowiedzialny za realizację projektów doradczych i dbanie o rentowność klientów. W ostatnich latach zrealizował kilkadziesiąt transformacji cennikowych poprawiając przychody i dochody klientów. Przed dołączeniem do Valueships pracował w McKinsey & Company w obszarze pricingu i strategii.

POGŁĘBIAJ BRANŻOWY NETWORKING​

Z tymi beerowiczami możesz porozmawiać i rozwinąć swój biznes:​

Networking

Wszystkie eventy odmieniają to słowo przez wszystkie przypadki, ale co daje Ci na koniec dnia ten buzzword, wykorzystywany przez wszystkich?

Jako Founders zorganizowaliśmy w minionych 3 latach setki wydarzeń online i offline, gdzie punktem centralnym było dobro i rozwój polskich przedsiębiorców.

Właśnie tym jest dla nas networking — ma służyć Twojemu rozwojowi, dlatego regularnie zapewniamy na naszych wydarzeniach ponad 100 otwartych umysłów! Osób, które chcą więcej, patrzą wyżej i chcą iść dalej, ciągle dalej nawet w czasach kryzysu!

Networking składa się z dwóch części:

ROZMOWA

Pierwsza część to rozmowy przy stołach.

Ta część liczy 2x45 minut.

Druga część, gdy wstajemy od stołów.

I po prostu luźno rozmawiamy.

To wyjątkowy miks tego, że po takim networkingu wyjdziesz z kilkoma, kilkunastoma wartościowymi kontaktami. Będzie Ci łatwiej nawiązywać relacje i decydować, czy chcesz kontynuować rozmowy rozpoczęte przy stołach, czy może będziesz otwarty na nowe dyskusje.

Warszawa, ale event dla całej Polski

Miejsce wydarzenia to Warszawa. Fajnie będzie zobaczyć się zarówno z uczestnikami pierwszej edycji, jak i nowymi osobami, które nie mogły do nas dołączyć a takich też było sporo. Z racji tego, że doszły nas słuchy, że poprzedni event był za krótki, postanowiliśmy wydłużyć go dla Was do północy! To jeszcze więcej networkingu, bo właśnie ten obszar poszerzamy.

Przekąski, piwo i najwięcej "mięsa" na centymetr kwadratowy

Każdy event będzie miał swoją tematyczność. Każdy będzie rozwiązywał konkretne wyzwania, z którymi się borykasz. Każdy da Ci wyspecjalizowane kontakty w danym temacie. Event dzielimy na 3 moduły. Rewelacyjna prezentacja, kosmicznie odjechany panel dyskusyjny i networking przy przekąskach i piwie – tudzież innych napojach. Event trwa 7h i pozwoli nam wystarczająco dużo czasu ze sobą spędzić aby się zapoznać, wymienić wiedzą i kontaktami.

manifest founders beer

W Polsce jest ponad 2 mln przedsiębiorców, jednak nie każdy jest w stanie wnieść coś do rozwoju Twojego biznesu.

Nie każdy ma odpowiedni mindset, nie każdemu zależy na rozwoju. Wyobraź sobie, że masz naczynie z 2 milionami igieł, ale tylko 100-200 to igły złote. Founders Beer to magnes, który pozwoli Ci oddzielić te złote igły, founderów, którzy pomogą rozwijać Twój biznes i odpowiednio “naoliwić” Twój mindset.

Celem Founders jest stworzenie nowoczesnej społeczności przedsiębiorczych umysłów. Na naszych eventach gwarantujemy Ci ludzi głodnych, otwartych i pomocnych. Naszym celem jest połączenie founderów, aby wspólnie jeszcze sprawniej budowali swoje organizacje. Founders Beer jest stworzone przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców.

A może znajdziesz partnera?

Event, na którym są przedstawiciele różnych biznesów. Softwarehouse, ecommerce, startupy i biznesy tradycyjne. Ludzie z pomysłami, gotowymi produktami czy z kapitałem. To kreatywny think tank, gdzie możesz wykorzystać przebywanie wśród ludzi i zmaterializować je.

chcesz się zareklamować podczas founders beer?

Tak było poprzednio

Cena biletów wzrasta za...

Days
Hours
Minutes
Seconds

DOŁĄCZ DO NAS I ZOSTAŃ BEEROWICZEM!

Cena biletu wzrasta za

Days
Hours
Minutes
Seconds

Wejściówka
Founders Beer
12.05.23

329 zł netto
  • Udział w evencie Founders Beer 12.05.23
  • Przekąski
  • Piwo alkoholowe i bezalkoholowe
  • Kawa i herbata
  • Woda gazowana i niegazowana
  • Inne napoje bezalkoholowe
Powered by Founders Mind

Event jest organizowany przez ekipę Founders Mind, wierzymy, że takie zapoznanie się przed eventem pozwoli nam lepiej wykorzystać czerwcowe wydarzenie w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, Founders Mind.

partner strategiczny eventu

partnerzy wydarzenia

Partner Technologiczny:
dostawca serwerów i domen LH.pl