Founders Beer Warszawa

Porozmawiajmy o fuckupach​
- ich wpływ na psychikę i motywację przedsiębiorcy

10 lutego 2023, 17:00-00:00

Marzyciele i Rzemieślnicy
ul. Bracka 25/III

Wpadnij podyskutować!

Founders Beer Warszawa

Porozmawiajmy o fuckupach​
- ich wpływ na psychikę i motywację przedsiębiorcy

10 lutego 2023 17:00-00:00

Marzyciele i Rzemieślnicy
ul. Bracka 25/III

Wpadnij podyskutować!

IDEA

Founders Beer to nieformalne spotkanie przedsiębiorców, którzy mają zajawkę na rozwijanie swoich organizacji. Dzięki Founders Beer uzyskujesz możliwość nawiązania kontaktu z setkami osób jednocześnie. Dbamy o to, aby na naszych wydarzeniach pojawiali się przedstawiciele branży startupowej, softwarehouse, agencji digital czy ecommerce. Naszym celem jest jak najlepsze łączenie kropek, dlatego oprócz prezentacji i panelu dyskusyjnego, wytwarzamy przestrzeń do networkingu.

ZOBACZ CO CIĘ CZEKA

10 lutego 2023, 17:00-00:00

Porozmawiajmy o fuckupach

ROZMOWA

Wywiad z Franciszkiem Georgiewem (Tigers), podczas którego skupimy się na fuckupach i wpadkach

Franciszek Georgiew

Tigers

Podczas wywiadu Franciszek opowie o:
A także przełożeniu tego na życie prywatne. 100% biznesowego mięsa, 100% transparentności. To będzie coś czego nie próbowaliśmy! Sam wywiad potrwa 1,5 godziny, początkowo będzie to 45 minut prowadzone przez moderatora, a następnie - czas na pytania od publiczności.

PANEL DYSKUSYJNY

Fuckupy, ich wpływ na psychikę i motywację przedsiębiorcy
Uczestnicy:

Najlepiej i najtaniej uczyć się na cudzych błędach, nie zapomnij o tym i koniecznie kup bilet na Founders Beer! Szykujemy prawdziwą ucztę dla Waszych przedsiębiorczych umysłów.

Prowadzący:

Daniel Kotliński

Tigers

POGŁĘBIAJ BRANŻOWY NETWORKING​

Poznaj stałych beerowiczów i spotkaj się z nimi podczas eventu!

Jakub Kot

Michał Pośnik

Mateusz Kowalczyk

Networking

Networking jest dominującym elementem naszych wydarzeń

Różne możesz mieć wyobrażenia o tym jak wygląda networking, zebranie osób o podobnym mindsecie, powoduje, że networking wchodzi na nowy wyższy level. Zależy nam, aby odczarować Ci to słowo, aby każdy event był inny, aby osoby wymieniały się wiedzą i kontaktami. Tym razem widzimy się dziesiątego oraz jedenastego lutego w nowym roku, z nowymi aspiracjami, planami – nową motywacją! Zapowiada się kilku naprawdę bardzo interesujących founderów, których zabrakło na naszym ostatnim evencie.

Tak było poprzednio

Warszawa, ale event dla całej Polski

Miejsce wydarzenia to Warszawa, wkrótce dokładnie podamy miejsce. Fajnie będzie zobaczyć się zarówno z uczestnikami pierwszej edycji, jak i nowymi osobami, które nie mogły do nas dołączyć a takich też było sporo. Z racji tego, że doszły nas słuchy, że poprzedni event był za krótki, postanowiliśmy wydłużyć go dla Was do godziny 1 w nocy! To jeszcze więcej networkingu, bo właśnie ten obszar poszerzamy.

Przekąski, piwo i najwięcej "mięsa" na centymetr kwadratowy

Każdy event będzie miał swoją tematyczność. Każdy będzie rozwiązywał konkretne wyzwania, z którymi się borykasz. Każdy da Ci wyspecjalizowane kontakty w danym temacie. Event dzielimy na 3 moduły. Rewelacyjna prezentacja, kosmicznie odjechany panel dyskusyjny i networking przy przekąskach i piwie – tudzież innych napojach. Event trwa 7h i pozwoli nam wystarczająco dużo czasu ze sobą spędzić aby się zapoznać, wymienić wiedzą i kontaktami.

A może znajdziesz partnera?

Event, na którym są przedstawiciele różnych biznesów. Softwarehouse, ecommerce, startupy i biznesy tradycyjne. Ludzie z pomysłami, gotowymi produktami czy z kapitałem. To kreatywny think tank, gdzie możesz wykorzystać przebywanie wśród ludzi i zmaterializować je.

Cena biletów wzrasta za...

Days
Hours
Minutes
Seconds

DOŁĄCZ DO NAS I ZOSTAŃ BEEROWICZEM!

Wejściówka
Founders Beer
10.02.23

349 zł netto
  • Udział w evencie Founders Beer 10.02.23
  • Przekąski
  • Piwo
  • Napoje bezalkoholowe
Powered by Founders Mind

Event jest organizowany przez ekipę Founders Mind, wierzymy, że takie zapoznanie się przed eventem pozwoli nam lepiej wykorzystać czerwcowe wydarzenie w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, Founders Mind.

sponsor główny wydarzenia

pozostali sponsorzy

partnerzy wydarzenia

logo-1

Partner Technologiczny:
dostawca serwerów i domen LH.pl

chcesz się zareklamować podczas founders beer?