Founders Beer Warszawa

Sprzedawaj globalnie - żyj lokalnie - o wychodzeniu z usługami i produktami poza Polskę

12 grudnia 17:00-00:00

Marzyciele i Rzemieślnicy
ul. Bracka 25/III

Wpadnij podyskutować!

Founders Beer Warszawa

Najtrudniejsze w tym co trudne - o trudnych decyzjach, kosztownych błędach i przedsiębiorczym ego.

12 grudnia 17:00-00:00

Marzyciele i Rzemieślnicy
ul. Bracka 25/III

Wpadnij podyskutować!

IDEA

Founders Beer to nieformalne spotkanie przedsiębiorców, którzy mają zajawkę na rozwijanie swoich organizacji. Dzięki Founders Beer uzyskujesz możliwość nawiązania kontaktu z setkami osób jednocześnie. Dbamy o to, aby na naszych wydarzeniach pojawiawiali się przedstawiciele branży startupowej, softwarehouse, agencji digital czy ecommerce. Naszym celem jest jak najlepsze łączenie kropek, dlatego prócz prezentacji i panelu dyskusyjnego, wytwarzamy przestrzeń do networkingu.

ZOBACZ CO CIĘ CZEKA

12 grudnia 17:00-00:00

Sprzedawaj globalnie - żyj lokalnie - o wychodzeniu z usługami i produktami poza Polskę

PRELEKCJA

Jak budować partnerstwa i szkolić sprzedawców pod sprzedaż globalną?
Prowadzący:

Michał Blak

Edrone

Z prelekcji dowiesz się:

PANEL DYSKUSYJNY

Budowanie kultury i mindsetu "go global" - jak budować organizację, która stawia w pierwszej kolejności na ekspansję?
Uczestnicy:
Z panelu dowiesz się:
Prowadzący:

Daniel Kotliński

Tigers

NETWORKING

Networking

Networking jest dominującym elementem naszych wydarzeń

Różne możesz mieć wyobrażenia o tym jak wygląda networking, zebranie osób o podobnym mindsecie, powoduje, że networking wchodzi na nowy wyższy level. Zależy nam, aby odczarować Ci to słowo, aby każdy event był inny, aby osoby wymieniały się wiedzą i kontaktami. Tym razem widzimy się w czwartek, po rozpoczęciu roku szkolnego, aby dać możliwość tym, którzy mieli urlopy na dołączenie do naszego eventu. A zapowiada się jeszcze większa ekipa i kilku naprawdę bardzo interesujących founderów, których zabrakło na naszym ostantim evencie

Warszawa, ale event dla całej Polski

Miejsce wydarzenia to Warszawa, wkrótce dokładnie podamy miejsce. Fajnie będzie zobaczyć się zarówno z uczestnikami pierwszej edycji, jak i nowymi osobami, które nie mogły do nas dołączyć a takich też było sporo. Z racji tego, że doszły nas słuchy, że poprzedni event był za krótki, postanowiliśmy wydłużyć go dla Was do godziny 1 w nocy! To jeszcze więcej networkingu, bo właśnie ten obszar poszerzamy.

Przekąski, piwo i najwięcej "mięsa" na centymetr kwadratowy

Każdy event będzie miał swoją tematyczność. Każdy będzie rozwiązywał konkretne wyzwania, z którymi się borykasz. Każdy da Ci wyspecjalizowane kontakty w danym temacie. Event dzielimy na 3 moduły. Rewelacyjna prezentacja, kosmicznie odjechany panel dyskusyjny i networking przy przekąskach i piwie – tudzież innych napojach. Event trwa 5h i pozwoli nam wystarczająco dużo czasu ze sobą spędzić aby się zapoznać, wymienić wiedzą i kontaktami.

Konkretny action plan

Nie wierzymy w bulshittowe eventy, które powstają w celu wyciągania od Ciebie pieniędzy. Każdy nasz event kończy się konkretnym action planem. Wysyłamy do osób zapisanych na event garść notatek, przemyśleń i rzeczy, które może wnieść do swojej firmy. Chcemy abyś jako uczestnik (tak, uczestnik bo w naszym evencie uczestniczysz a nie jesteś bierny) wyniósł konkrety. STOP wydarzeniom, które nic Ci nie dają, kontakty się ulatniają a Ty pamiętasz tylko, że byłeś, a czasami nawet tego nie.

Na naszym evencie jest osoba, która sporządza notatki i do uczestników wysyła konkretny action plan.

A może znajdziesz partnera?

Event, na którym są przedstawiciele różnych biznesów. Softwarehouse, ecommerce, startupy i biznesy tradycyjne. Ludzie z pomysłami, gotowymi produktami czy z kapitałem. To kreatywny think tank, gdzie możesz wykorzystać przebywanie wśród ludzi i zmaterializować je.

Tak było poprzednio

Sponsorzy wydarzenia

PARTNErzy wydarzenia

Niższa cena jeszcze tylko...

Days
Hours
Minutes
Seconds

ILE TO KOSZTUJE?

250 zł

netto

Ta kwota pozwoli nam pokryć koszta organizacyjne i spędzić nam lepiej te kilka godzin w trakcie eventu.

Powered by Founders Mind

Event jest organizowany przez ekipę Founders Mind, wierzymy, że takie zapoznanie się przed eventem pozwoli nam lepiej wykorzystać październikowe wydarzenie na PGE Narodowy. Founders Mind.

Founders Beer Warszawa

250 zł netto
  • Udział w evencie
  • Przekąski
  • Piwo
  • Napoje bezalkoholowe

chcesz się zareklamować podczas founders beer?