Founders Beer

Wyjątkowa zimowa edycja!

7 lutego 2024, 20:00-01:00

Club Stereo
ul. Nowy Świat 21
Warszawa

Wpadnij podyskutować!

Founders Beer
❄️ Zimowa ❄️ Edycja

Founders Beer
❄️ Zimowa edycja ❄️

7 lutego 2024
20:00-01:00

Club Stereo
Nowy Świat 21
Warszawa

Wpadnij podyskutować!

IDEA

Founders Beer to nieformalne spotkanie przedsiębiorców, którzy mają zajawkę na rozwijanie swoich organizacji. Dzięki Founders Beer uzyskujesz możliwość nawiązania kontaktu z setką osób jednocześnie. Dbamy o to, aby na naszych wydarzeniach pojawiali się przedstawiciele branży startupowej, softwarehouse, agencji digital czy ecommerce. Naszym celem jest jak najlepsze łączenie kropek, dlatego oprócz prezentacji i panelu dyskusyjnego, wytwarzamy przestrzeń do networkingu.

ZOBACZ CO CIĘ CZEKA

Zróbmy najlepszą integrację polskich
founderów w Polsce!
Na co dzień musisz zmagać się z wyzwaniami, które rozumieją tylko osoby, myślące w podobny sposób do Ciebie. Founders Beer to przestrzeń, która ułatwia wymianę founderskich doświadczeń.

7 lutego 2024, 20:00-01:00

Wyjątkowa zimowa edycja Founders Beer ❄️
Wyjątkowa
❄️ zimowa edycja ❄️ Founders Beer!
Kolejną edycję Founders Beer postanowiliśmy w 100% poświęcić networkingowi. Bez prezentacji, które mają miejsce na poszczególnych naszych eventach. Bez konieczności wybierania, czy idę na prelekcję, czy rozmawiam w kuluarach.
Odbijaj myśli z innymi przedsiębiorcami
Founders Beer to spotkanie 200 przedsiębiorców, którzy mają podobne wyzwania, podobny mindset, podobne cele.

tak było poprzednio!

Co obejmuje nasza oferta?
Co obejmuje nasza oferta?
Networking i dobra zabawa w cenie!
Spotykamy się 7 lutego 2024 o godz. 20:00 w Clubie Stereo przy ul. Nowy świat 21 w Warszawie i wspólnie networkingujemy do 1 w nocy. W cenie otrzymujesz open bar - alkohol i softy - aby się dobrze bawić.
Kto weźmie udział?
Podczas eventu poznasz przedsiębiorców z branż: software house, HR, digital, SaaS, kancelarii prawnych, branży medycznej oraz nieruchomości.
O czym będziesz mógł porozmawiać?
Gdzie się spotykamy?
Edycja będzie mieć miejsce w klimatycznym Klubie Stereo przy ul. Nowy Świat 21 w Warszawie.

dlaczego warto?

POGŁĘBIAJ BRANŻOWY NETWORKING​

Ludzie Founders Beer, czyli kto bywa na naszych eventach

Dobrze zaprojektowany networking
dla przedsiębiorców
Odkryj szczegóły naszej unikalnej formuły networkingowej, gdzie biznes spotyka się z przyjemnością oraz efektywnością. Filozofią, która od samego początku przyświeca inicjatywie Founders Beer, jest tworzenie przestrzeni sprzyjającej przedsiębiorcom do swobodnej wymiany myśli oraz rozwijania kontaktów biznesowych w luźnej i jednocześnie profesjonalnej atmosferze.

co zyskasz, biorąc udział w evencie?

#1

Moderowany networking
Wyjątkowa zimowa edycja Founders Beer!
Wydarzenia Founders Beer są starannie moderowane w taki sposób, abyś mógł spotkać innych przedsiębiorców zainteresowanych budowaniem wartościowych relacji biznesowych. Dodatkowo dzięki naszym doświadczonym moderatorom unikniesz nieporozumień i niekomfortowych sytuacji 🙂

#2

Luźna atmosfera
Profesjonalne podejście stawiamy na równi ze swobodną i luźną atmosferą. Wierzymy, że najlepsze relacje biznesowe rozwijają się w sprzyjającym klimacie — w końcu to Founders Beer!
Co obejmuje nasza oferta?

#3

Wymiana wiedzy i doświadczeń
Nasze wydarzenia to doskonała okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń i pomysłów z innymi przedsiębiorcami. Zainspiruj się, odkryj coś nowego oraz poznaj rozwiązania dla Twoich bieżących wyzwań biznesowych.
Wyjątkowa zimowa edycja Founders Beer!

#4

Rozwijanie kontaktów biznesowych
Wierzymy, że budowanie relacji biznesowych jest kluczem do sukcesu. Inicjatywa Founders Beer pomoże Ci poznać innych przedsiębiorców, którzy mogą stać się Twoimi partnerami biznesowymi, klientami lub dostawcami, a wszystko to w cenie pojedynczej wejściówki!

#5

Wyjątkowe eventy
Nasze wydarzenia networkingowe to coś więcej, niż tylko standardowe spotkania biznesowe. Staramy się organizować unikalne edycje, które dostarczają zróżnicowane wartości, pozostawiając po sobie niezapomniane wrażenia.
Wyjątkowa zimowa edycja Founders Beer!
Wszystkie eventy odmieniają to słowo przez wszystkie przypadki, ale co daje Ci na koniec dnia ten buzzword, wykorzystywany przez wszystkich?

Jako Founders zorganizowaliśmy w minionych 3 latach setki wydarzeń online i offline, gdzie punktem centralnym było dobro i rozwój polskich przedsiębiorców.

Właśnie tym jest dla nas networking — ma służyć Twojemu rozwojowi, dlatego regularnie zapewniamy na naszych wydarzeniach ponad 100 otwartych umysłów! Osób, które chcą więcej, patrzą wyżej i chcą iść dalej, ciągle dalej nawet w czasach kryzysu!

Networking składa się z dwóch części:

ROZMOWA

Pierwsza część to rozmowy przy stołach.

Ta część liczy 2x45 minut.

Druga część, gdy wstajemy od stołów.

I po prostu luźno rozmawiamy.

To wyjątkowy miks tego, że po takim networkingu wyjdziesz z kilkoma, kilkunastoma wartościowymi kontaktami. Będzie Ci łatwiej nawiązywać relacje i decydować, czy chcesz kontynuować rozmowy rozpoczęte przy stołach, czy może będziesz otwarty na nowe dyskusje.

Warszawa, ale event dla całej Polski

Miejsce wydarzenia to Warszawa. Fajnie będzie zobaczyć się zarówno z uczestnikami pierwszej edycji, jak i nowymi osobami, które nie mogły do nas dołączyć a takich też było sporo. Z racji tego, że doszły nas słuchy, że poprzedni event był za krótki, postanowiliśmy wydłużyć go dla Was do północy! To jeszcze więcej networkingu, bo właśnie ten obszar poszerzamy.

manifest founders beer

W Polsce jest ponad 2 mln przedsiębiorców, jednak nie każdy jest w stanie wnieść coś do rozwoju Twojego biznesu.

Nie każdy ma odpowiedni mindset, nie każdemu zależy na rozwoju. Wyobraź sobie, że masz naczynie z 2 milionami igieł, ale tylko 100-200 to igły złote. Founders Beer to magnes, który pozwoli Ci oddzielić te złote igły, founderów, którzy pomogą rozwijać Twój biznes i odpowiednio “naoliwić” Twój mindset.

Celem Founders jest stworzenie nowoczesnej społeczności przedsiębiorczych umysłów. Na naszych eventach gwarantujemy Ci ludzi głodnych, otwartych i pomocnych. Naszym celem jest połączenie founderów, aby wspólnie jeszcze sprawniej budowali swoje organizacje. Founders Beer jest stworzone przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców.

A może znajdziesz partnera?

Event, na którym są przedstawiciele różnych biznesów. Softwarehouse, ecommerce, startupy i biznesy tradycyjne. Ludzie z pomysłami, gotowymi produktami czy z kapitałem. To kreatywny think tank, gdzie możesz wykorzystać przebywanie wśród ludzi i zmaterializować je.

chcesz się zareklamować podczas founders beer?

Cena biletów wzrasta za...

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

DOŁĄCZ DO NAS I ZOSTAŃ BEEROWICZEM!

Cena biletu wzrasta za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Wejściówka
Founders Beer

329 zł netto
  • Udział w evencie Founders Beer
  • Open bar: alkohol i softy
  • Rewelacyjny networking
Powered by Founders Mind

Event jest organizowany przez ekipę Founders Mind. Wierzymy, że takie zapoznanie się przed eventem pozwoli nam lepiej wykorzystać październikowe wydarzenie w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie, Founders Mind.

w poprzedniej edycji wzięli udział

PARTNER STRATEGICZNY EVENTU

PARTNER MEDIALNY EVENTU​

Partner Technologiczny:
dostawca serwerów i domen LH.pl