Founders Beer Poznań

Co czuje founder w trudnych momentach?
Ciężkie decyzje, pivotowanie i presja

Wydarzenie odwołane

Szczegóły kolejnej edycji wkrótce

World Trade Center Poznań
ul. Bukowska 12

Wpadnij podyskutować!

Founders Beer Poznań

Co czuje founder w trudnych momentach? Ciężkie decyzje, pivotowanie i presja

31 maja 2023
18:30 - 00:00

World Trade Center Poznań
ul. Bukowska 12

Wpadnij podyskutować!

IDEA

Founders Beer to nieformalne spotkanie przedsiębiorców, którzy mają zajawkę na rozwijanie swoich organizacji. Dzięki Founders Beer uzyskujesz możliwość nawiązania kontaktu z setką osób jednocześnie. Dbamy o to, aby na naszych wydarzeniach pojawiali się przedstawiciele branży startupowej, softwarehouse, agencji digital czy ecommerce. Naszym celem jest jak najlepsze łączenie kropek, dlatego oprócz prezentacji i panelu dyskusyjnego, wytwarzamy przestrzeń do networkingu.

ZOBACZ CO CIĘ CZEKA

31 maja 2023,18:30 - 00:00

PRELEKCJA

Jak w czasach niepewności, trudności i kryzysów być po stronie wygranych, a nie przegranych?
Głównym gościem nadchodzącego Beera będzie Kamil Janik, który opowie jak w okresie 2017-2023 rozwinął biznes eventowy, pomimo czołowego zderzenia z pandemią, wybuchem wojny czy widmem kryzysu ekonomicznego.

Kamil Janik

Compani

Z prelekcji dowiesz się:
CEO & co-founder Compani, nie-agencji eventowej zajmującej się projektowaniem i realizacją wydarzeń. Kamil zarządza spółką obsługującą rocznie blisko 1000 firm w ramach wydarzeń biletowanych oraz ponad 50 eventów w formacie enterprise. Odpowiada za strategię produktu, sprzedaży i marketingu. Z branżą wydarzeń związany od 2013 r., od 2017 r. z poziomu członka zarządu. Realizator 250+ projektów o łącznej wartości kilkudziesięciu milionów PLN. Eventgelista łączący kreatywne projekty z efektywną egzekucją.

PANEL DYSKUSYJNY

Trudne decyzje - mindset, jak je podejmować i jak odwracać ich konsekwencje
Tematem panelu będzie kształtowanie psychiki foundera, pozwalającej sprawnie i skutecznie podejmować trudne decyzje.
W panelu wezmą udział:

Elżbieta Łępecka

Jakub Dwernicki

R22

Marcin Stypuła

Semcore

Panel poprowadzi:

Michał Bąk

Founders

lokalizacja eventu

World Trade Center Poznań

POGŁĘBIAJ BRANŻOWY NETWORKING​

Z tymi beerowiczami możesz porozmawiać i rozwinąć swój biznes:​

Networking

Wszystkie eventy odmieniają to słowo przez wszystkie przypadki, ale co daje Ci na koniec dnia ten buzzword, wykorzystywany przez wszystkich?

Jako Founders zorganizowaliśmy w minionych 3 latach setki wydarzeń online i offline, gdzie punktem centralnym było dobro i rozwój polskich przedsiębiorców.

Właśnie tym jest dla nas networking — ma służyć Twojemu rozwojowi, dlatego regularnie zapewniamy na naszych wydarzeniach ponad 100 otwartych umysłów! Osób, które chcą więcej, patrzą wyżej i chcą iść dalej, ciągle dalej nawet w czasach kryzysu!

Networking składa się z dwóch części:

ROZMOWA

Pierwsza część to rozmowy przy stołach.

Ta część liczy 2x45 minut.

Druga część, gdy wstajemy od stołów.

I po prostu luźno rozmawiamy.

To wyjątkowy miks tego, że po takim networkingu wyjdziesz z kilkoma, kilkunastoma wartościowymi kontaktami. Będzie Ci łatwiej nawiązywać relacje i decydować, czy chcesz kontynuować rozmowy rozpoczęte przy stołach, czy może będziesz otwarty na nowe dyskusje.

poznań, ale event dla całej Polski

Miejsce wydarzenia to Poznań. Fajnie będzie zobaczyć się zarówno z uczestnikami pierwszej edycji, jak i nowymi osobami, które nie mogły do nas dołączyć a takich też było sporo. Z racji tego, że doszły nas słuchy, że poprzedni event był za krótki, postanowiliśmy wydłużyć go dla Was do północy! To jeszcze więcej networkingu, bo właśnie ten obszar poszerzamy.

Przekąski, piwo i najwięcej "mięsa" na centymetr kwadratowy

Każdy event będzie miał swoją tematyczność. Każdy będzie rozwiązywał konkretne wyzwania, z którymi się borykasz. Każdy da Ci wyspecjalizowane kontakty w danym temacie. Event dzielimy na 3 moduły. Rewelacyjna prezentacja, kosmicznie odjechany panel dyskusyjny i networking przy przekąskach i piwie – tudzież innych napojach. Event trwa 7h i pozwoli nam wystarczająco dużo czasu ze sobą spędzić aby się zapoznać, wymienić wiedzą i kontaktami.

manifest founders beer

W Polsce jest ponad 2 mln przedsiębiorców, jednak nie każdy jest w stanie wnieść coś do rozwoju Twojego biznesu.

Nie każdy ma odpowiedni mindset, nie każdemu zależy na rozwoju. Wyobraź sobie, że masz naczynie z 2 milionami igieł, ale tylko 100-200 to igły złote. Founders Beer to magnes, który pozwoli Ci oddzielić te złote igły, founderów, którzy pomogą rozwijać Twój biznes i odpowiednio “naoliwić” Twój mindset.

Celem Founders jest stworzenie nowoczesnej społeczności przedsiębiorczych umysłów. Na naszych eventach gwarantujemy Ci ludzi głodnych, otwartych i pomocnych. Naszym celem jest połączenie founderów, aby wspólnie jeszcze sprawniej budowali swoje organizacje. Founders Beer jest stworzone przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców.

A może znajdziesz partnera?

Event, na którym są przedstawiciele różnych biznesów. Softwarehouse, ecommerce, startupy i biznesy tradycyjne. Ludzie z pomysłami, gotowymi produktami czy z kapitałem. To kreatywny think tank, gdzie możesz wykorzystać przebywanie wśród ludzi i zmaterializować je.

chcesz się zareklamować podczas founders beer?

Tak było poprzednio

Cena biletów wzrasta za...

Days
Hours
Minutes
Seconds

DOŁĄCZ DO NAS I ZOSTAŃ BEEROWICZEM!

Cena biletów wzrasta za
Days
Hours
Minutes
Seconds
Days
Hours
Minutes
Seconds

Wejściówka
Founders Beer
31.05.23

189 zł netto
  • Udział w evencie Founders Beer 31.05.23
  • Przekąski
  • Piwo alkoholowe i bezalkoholowe
  • Kawa i herbata
  • Woda gazowana i niegazowana
  • Inne napoje bezalkoholowe
Powered by Founders Mind

Event jest organizowany przez ekipę Founders Mind, wierzymy, że takie zapoznanie się przed eventem pozwoli nam lepiej wykorzystać czerwcowe wydarzenie w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, Founders Mind.

partner strategiczny eventu

partnerzy wydarzenia

PARTNER TECHNOLOGICZNY: DOSTAWCA SERWERÓW I DOMEN LH.PL​