Founders Beer Poznań

Psychika foundera

25 kwietnia 2023,
19:00 - 00:00

World Trade Center Poznań
ul. Bukowska 12

Wpadnij podyskutować!

Founders Beer Poznań

Psychika foundera

25 kwietnia 2023
19:00 - 00:00

World Trade Center Poznań
ul. Bukowska 12

Wpadnij podyskutować!

IDEA

Founders Beer to nieformalne spotkanie przedsiębiorców, którzy mają zajawkę na rozwijanie swoich organizacji. Dzięki Founders Beer uzyskujesz możliwość nawiązania kontaktu z setką osób jednocześnie. Dbamy o to, aby na naszych wydarzeniach pojawiali się przedstawiciele branży startupowej, softwarehouse, agencji digital czy ecommerce. Naszym celem jest jak najlepsze łączenie kropek, dlatego oprócz prezentacji i panelu dyskusyjnego, wytwarzamy przestrzeń do networkingu.

ZOBACZ CO CIĘ CZEKA

25 kwietnia 2023,19:00 - 00:00

PRELEKCJA

Biznes a wolność
Głównym gościem nadchodzącego Beera będzie Bartosz Ferenc, który poruszy temat wolności w biznesie - życia jak po wymarzonym exicie.

Bartosz Ferenc

Sembot

Z prelekcji dowiesz się:
Zostajemy przedsiębiorcami, bo zwykle chcemy osiągnąć cel niemożliwy do uzyskania w żaden inny sposób. Dla Bartka tym celem była "wolność" rozumiana jako możliwość nieskrępowanej realizacji marzeń. Sprowadził to do braku kogoś nad sobą, możliwości wygospodarowania czasu oraz odpowiednich środków. Większość tak wyobraża sobie exit, ale Bartek wszystkie swoje firmy budował z założeniem zapewnienia tego bez czekania na wyjście. Pracował 100% zdalnie, zanim to było powszechne na taką skalę, jak dzisiaj; zaczynał od zera, bez zewnętrznego finansowania. Dzisiaj spółki w jego grupie zatrudniają około 100 osób i generują kilkadziesiąt milionów złotych przychodów.

PANEL DYSKUSYJNY

Psychika foundera
Tematem panelu będzie psychika foundera w obliczu wyzwań na przedsiębiorczej ścieżce.
W panelu wezmą udział:

Basia Garczyńska

Get Noticed Agency

Alek Cierniewski

Semcore

Marek Panek

LH

Marcin Majzner

CupSell

Mateusz Sobieraj

AdCookie

Bartosz Ferenc

Sembot

Podczas wywiadu Bartosz opowie o:
Bartosz Ferenc to seryjny przedsiębiorca będący udziałowcem projektów, które odniosły sukces na dużą skalę. Współwłaściciel jednego z największych sklepów internetowych z materacami, najpopularniejszego w Polsce oprogramowania SaaS do sprzedaży online dla branży poligraficznej oraz właściciel Agencji.com – holistycznej agencji wzrostu sprzedaży dedykowanej e-commerce oraz startupom.

Aktualnie większość swoich sił koncentruje na rozwoju Sembot.com – projektu o globalnych aspiracjach, który pozwala na automatyzację prowadzenia kampanii internetowych przez agencje performance i sklepy internetowe.

Panel poprowadzi:

Michał Bąk

Founders

lokalizacja eventu

World Trade Center Poznań

POGŁĘBIAJ BRANŻOWY NETWORKING​

Z tymi beerowiczami możesz porozmawiać i rozwinąć swój biznes:​

Networking

Wszystkie eventy odmieniają to słowo przez wszystkie przypadki, ale co daje Ci na koniec dnia ten buzzword, wykorzystywany przez wszystkich?

Jako Founders zorganizowaliśmy w minionych 3 latach setki wydarzeń online i offline, gdzie punktem centralnym było dobro i rozwój polskich przedsiębiorców.

Właśnie tym jest dla nas networking — ma służyć Twojemu rozwojowi, dlatego regularnie zapewniamy na naszych wydarzeniach ponad 100 otwartych umysłów! Osób, które chcą więcej, patrzą wyżej i chcą iść dalej, ciągle dalej nawet w czasach kryzysu!

Networking składa się z dwóch części:

ROZMOWA

Pierwsza część to rozmowy przy stołach.

Ta część liczy 2x45 minut.

Druga część, gdy wstajemy od stołów.

I po prostu luźno rozmawiamy.

To wyjątkowy miks tego, że po takim networkingu wyjdziesz z kilkoma, kilkunastoma wartościowymi kontaktami. Będzie Ci łatwiej nawiązywać relacje i decydować, czy chcesz kontynuować rozmowy rozpoczęte przy stołach, czy może będziesz otwarty na nowe dyskusje.

poznań, ale event dla całej Polski

Miejsce wydarzenia to Poznań. Fajnie będzie zobaczyć się zarówno z uczestnikami pierwszej edycji, jak i nowymi osobami, które nie mogły do nas dołączyć a takich też było sporo. Z racji tego, że doszły nas słuchy, że poprzedni event był za krótki, postanowiliśmy wydłużyć go dla Was do północy! To jeszcze więcej networkingu, bo właśnie ten obszar poszerzamy.

Przekąski, piwo i najwięcej "mięsa" na centymetr kwadratowy

Każdy event będzie miał swoją tematyczność. Każdy będzie rozwiązywał konkretne wyzwania, z którymi się borykasz. Każdy da Ci wyspecjalizowane kontakty w danym temacie. Event dzielimy na 3 moduły. Rewelacyjna prezentacja, kosmicznie odjechany panel dyskusyjny i networking przy przekąskach i piwie – tudzież innych napojach. Event trwa 7h i pozwoli nam wystarczająco dużo czasu ze sobą spędzić aby się zapoznać, wymienić wiedzą i kontaktami.

manifest founders beer

W Polsce jest ponad 2 mln przedsiębiorców, jednak nie każdy jest w stanie wnieść coś do rozwoju Twojego biznesu.

Nie każdy ma odpowiedni mindset, nie każdemu zależy na rozwoju. Wyobraź sobie, że masz naczynie z 2 milionami igieł, ale tylko 100-200 to igły złote. Founders Beer to magnes, który pozwoli Ci oddzielić te złote igły, founderów, którzy pomogą rozwijać Twój biznes i odpowiednio “naoliwić” Twój mindset.

Celem Founders jest stworzenie nowoczesnej społeczności przedsiębiorczych umysłów. Na naszych eventach gwarantujemy Ci ludzi głodnych, otwartych i pomocnych. Naszym celem jest połączenie founderów, aby wspólnie jeszcze sprawniej budowali swoje organizacje. Founders Beer jest stworzone przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców.

A może znajdziesz partnera?

Event, na którym są przedstawiciele różnych biznesów. Softwarehouse, ecommerce, startupy i biznesy tradycyjne. Ludzie z pomysłami, gotowymi produktami czy z kapitałem. To kreatywny think tank, gdzie możesz wykorzystać przebywanie wśród ludzi i zmaterializować je.

chcesz się zareklamować podczas founders beer?

Tak było poprzednio

Cena biletów wzrasta za...

Days
Hours
Minutes
Seconds

DOŁĄCZ DO NAS I ZOSTAŃ BEEROWICZEM!

Cena biletów wzrasta za
Days
Hours
Minutes
Seconds
Days
Hours
Minutes
Seconds

Wejściówka
Founders Beer
25.04.23

199 zł netto
  • Udział w evencie Founders Beer 25.04.23
  • Przekąski
  • Piwo alkoholowe i bezalkoholowe
  • Kawa i herbata
  • Woda gazowana i niegazowana
  • Inne napoje bezalkoholowe
Powered by Founders Mind

Event jest organizowany przez ekipę Founders Mind, wierzymy, że takie zapoznanie się przed eventem pozwoli nam lepiej wykorzystać czerwcowe wydarzenie w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, Founders Mind.

partner strategiczny eventu

partnerzy wydarzenia

logo-black.png
logo_mib

Partner Technologiczny:
dostawca serwerów i domen LH.pl